Mercedes-Benz Vito
111 CDI Lang | Export | Dubbele Cabine | Airco | Camera | Trekhaak | Cruise | LED
Direct kopen, basisprijs: € 12.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.500,-
excl BTW.
| Kosten rijklaarmaken | : € 595,- excl. btw |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 111 CDI Lang | Export | Dubbele Cabine | Airco | Camera | Trekhaak | Cruise | LED |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 14 januari 2016 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 265.126 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Direct kopen voor: | € 12.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VS-787-Z |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 400 kg |
| Gewicht: | 1.902 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.302 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels in kleur
- Bumpers in kleur
- Dakrailing
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Radio met aux aansluiting
- Schuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio bediening vanaf stuur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Interieur
- Airco
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Lederen Stuur
- Mistlampen
- Passagiersstoel i/h verstelbaar
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Stuurbekrachtiging
- Overige
- Achterruitenwisser
- Armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dubbele cabine
- Elektrisch bedienbare spiegels
- Getint Warmtewerend Glas
- LED-verlichting
- Radio met USB aansluiting
- Stuur verstelbaar
- Trekhaak
- Tussenwand zonder raam
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Led intelligent light system
- Lichtsensor
- Regensensor
- Sidebars
- Startonderbreker
Toelichting
Dit betreft een btw auto, u betaalt 21% btw over de genoemde prijs.Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met 088 - 55 88 600.
Deze auto wordt verkocht zonder garantie, zo mee voor een groothandels-/exportprijs
- Bijgeluid in de motor bij stationair draaien / Engine is running a bit rough